Vodni filtry
kontaktyprávní doložkačasté otázkyobchodní podmínkynákup: 0,00 Kče-shop novinkyúvod

Chutná a čerstvá voda vždy doma po ruce v jakémkoliv množství.

Úspora oproti balené vodě až 15 000 Kč ročně.

Ekologický šetrné řešení dodávky pitné vody.

Jednoduchá instalace a výměna filtrů.

Pitná voda bez chlóru a zápachu z každého vodovodu.

Zdravotní rizika chlorování vody

Chór se používá ve vodárenství z důvodu zamezení šíření infekčních chorob v případě kontaminace při transportu pitné vody ve vodovodním potrubí. Jedná se jakousi desinfekci vody, která ničí mikroorganizmy ve vodě. Tím výrazně snižuje riziko přenosu infekcí, virů či améb. Zdravotnický přínos chlórováni vody je pro jeho desinfekční vlastnosti zatím nenahraditelný, ale má i svá negativa.

Chór je totiž toxin a chlorizace je vodě nepřirozený postup, který přináší i problémy. Ať už se jedná o vadu chuti a zápachu vody, nebo po zvýšená zdravotní rizika spojené s konzumací chlorované pitné vody.

Chlór reaguje s organickými sloučeninami přirozeně se vyskytujícími ve vodě, přičemž vznikají látky známé jako „vedlejší produkty dezinfekce – trihalogenmethany, které jsou zdraví škodlivé. Podle dlouhodobých amerických výzkumů vede konzumace chlorované pitné vody k zvýšenému výskytu rakoviny, astma, onemocnění srdce, rizika potratu těhotných žen a poškození plodu.

Ideálním řešením je filtrace pitné vody před samotnou konzumací.

Například námi nabízený vodní filtr Instapure F2 s montáží na vodovodní baterii odstraní většinu chlóru i případných rakovinotvorných Trihalogenmethanů-Chloroformů. Vše až u Vás doma, před samotnou konzumací vody. Filtr také vylepšuje samotnou chuť i zápach vody.

Jeho montáž zvládne zručný člověk sám během 3 minut. Je umístěn přímo na vodovodní kohoutek s možností přepínání mezi filtrovanou a nefiltrovanou pitnou vodou. Nemusíte tedy používat filtrovanou vodu například k mytí nádobí.

odkaz: http://www.filtry-voda.cz/…pure-f2.htmlwww.klidne-spani.cz  |   © 2011–2019 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign